» Powiekszanie-Penisa.com » Ćwiczenia
Kontakt ]
PENIS POWIĘKSZANIE PENISA POTENCJA SEKSUALNATabletki na erekcję i potencję
Popraw swoje libido, zwiększ erekcje i potencję


ĆWICZENIA NA POWIĘKSZANIE PENISA

100% skuteczności - Gwarancja sukcesu ! Najlepsza metoda !
Książka i Ebook z ćwiczeniami Naturalne powiększanie penisa Rewelacyjna książka opisująca 100% skuteczne metody powiększania penisa za pomocą odpowiednich ćwiczeń i masaży
Do książki dołączona jest płyta CD z filmami instruktażowymi ! ZOBACZ WIĘCEJ

Twój penis podzielony jest na 3 komory - dwie duże u góry, które wypełnia tkanka zdolna do erekcji (ciała jamiste - corposa cavernosa) i jedną mniejszą u dołu, którą przepływa mocz i sperma (ciało gąbczaste - corpus spongiosum).

Budowa penisa

Gdy się podniecisz, Twój mózg wysyła impuls powodujący całkowite wypełnienie się ciał jamistych krwią pod dużym ciśnieniem.

Twój obecny rozmiar penisa ograniczony jest maksymalnym rozmiarem ciał jamistych wypełnionych krwią. Kluczem do powiększenia penisa jest zwiększenie rozmiaru tych tkanek.

Tkanki Corpora Cavernosa mogą zostać powiększone poprzez zastosowanie specjalnych ćwiczeń, które powodują specjalny przepływ krwi przez ich ścianki. Przy każdej sesji ćwiczeń tkanki te przyjmuja więcej krwi niż są w stanie pomieścić przez co następuje ich rozciąganięcie i rozszerzanie. Penis regenerując komórki pozostawia nowe, powiększone rozmiary tkanek. Zmiany te mają charakter stały i nie cofają się z upływem czasu.

Tkanki przed i po ćwiczeniach

Dzieki naszemu poradnikowi Twój penis może stać się naprawdę większy ! Poradnik zawiera szczegółowo opisany zestaw ćwiczeń, dzięki któremu pojemność Twoich tkanek Corpora Cavernosa powiększy się powodując powiększenie Twojego członka !

98% wszystkich mężczyzn, którzy regularnie ćwiczą swoje penisy naszymi metodami uzyskuję zwiększenie obwodu i długości penisa!

Coś dla niedowiarków :

Zastanów się - czy normalne ćwiczenia mięśni w siłowni dają rezultaty ? DAJĄ i to wie każdy. Ćwiczenia na siłowni powodują rozrost mięśni w bardzo podobny sposób ! Tkanki mięśniowe również w tym przypadku są niszczone i powiększane.Z penisem sytuacja wygląda dokładnie tak samo.

Jeszcze coś dla niedowiarków - coś z życia. Biegacze czy kolarze często mają płuca o pojemności aż 8 litrów, podczas gdy płuca zwykłego człowieka mają pojemność około 5 litrów. Jak do tego doszli? Jak powiększyli swoje płuca, a więc wszystkie jego tkanki, układ krwionośny, układ nerwowy itd. ? Spowodował to bieg czy jazda na rowerze? Pośrednio tak (wysiłek = więcej tlenu), ale główna przyczyna to wywołanie presji powiększającej płuca (głębokie wdechy itp.). Powiększenie z 5 na 8 litrów wydaje się nieprawdopodobne a jednak realne i namacalne.

Przykład kolejny. Zobaczmy dwa penisy które są identyczne w opadzie i mają np: po 8 cm. W czasie wzwodu jeden z nich potrafi się powiększyć o 8 cm, czyli do 16 cm a drugi penis powiększy się tylko o 5 cm, czyli do 13 cm. Czym to jest spowodowane? Przecież oba penisy były identyczne w opadzie. Po prostu do jednego z nich napływa mniej krwi. To można poprawić. Co więcej penis po ćwiczeniach będzie większy zarówno w opadzie i we wzwodzie !!Co mogę osiągnąć ? Bardzo dużo !

» Całkowicie naturalnie i trwale powiększysz swojego penisa !

Dzięki naszemu specjalnemu zestawowi ćwiczeń Twój penis może się zwiększyć nawet o 10 cm ! Pewnie uważasz że to nie możliwe, jednak to prawda. Znane są przypadki mężczyzn którzy podwoili rozmiary swojego penisa przez rok. Jest to najczęstsze u mężczyzn, którzy zaczynali z penisem o bardzo małych rozmiarach. Mężczyżni których rozmiar wynosił około 14-17 cm z powodzeniem powiększyli swoje penisy o o 3-7 cm w ciągu kilku miesięcy ćwiczeń. Nasz program nie wymaga użycia żadnych urządzeń lub innych pomocy. Do wykonania wszystkich ćwiczeń nie potrzebujesz absolutnie niczego poza swoimi rękami, kilkunastu wolnych minut każdego dnia.

» Zwiększysz swoją samoocenę !

Problem małego członka jest powodem zaniżonej samooceny. Liczne ankiety wykazały iż mężczyźni posiadający większego penisa są znacznie pewniejsi siebie niż panowie z małymi penisami. Posiadanie dużego członka zwiększy Twoją samoocenę i pewność siebie !
Dzięki nam już nigdy nie będziesz się wstydził spacerując po plaży w kąpielówkach czy na basenie pod prysznicami !

» Wyprostujesz skrzywienie penisa !

Problem krzywego penisa dotyczy ponad 30% mężczyzn. Krzywy penis może powodować duży dyskomfort podczas stosunku seksualnego oraz powodować ból Twojej partnerki.
Nasz poradnik zawiera również specjalny zestaw ćwiczeń dzięki któremu będziesz mógł wyprostować swojego członka.

» Zwiększysz siłę wytrysku, długość i intensywność orgazmu !

Czy widziałeś kiedyś film porno ? Zapewne widziałeś aktora, który wytryskuję ogromną ilość nasienia na swoją partnerkę i zastanawiałeś się jak on to zrobił. Nasz poradnik zawiera szereg ćwiczeń dzięki którym Twoja kondycja seksualnie znacznie się poprawi ! Twój organizm produkować będzię większą ilość testosteronu dzięki czemu Twoje stosunki staną się znacznie dłuższe i intensywniejszę. Nigdy więcej 2 minutowych stosunków !

» Zwiększysz przyjemność swojej partnerki !

Dzięki naszym ćwiczeniom Twój penis stanie się znacznie większy co z pewnością zauważy Twoja partnerka. Wasze stosunki staną się znacznie dłuższe i intensywniejsze, a czas regeneracji między kolejnymi akcjami skróci się. Będziesz w stanie dać więcej przyjemności swojej partnerce. Przeżyjecie razem niezapomniane orgazmy !

» Całkowicie zapanujesz nad swoim wytryskiem !

Dzięki szeregu ćwiczeń zwieracza akt ejakulacji będzie całkowicie zależeć tylko od Twej świadomek woli. Nigdy więcej nie sprawisz zawodu swojej partnerce przedwczesnym wytryskiem.
Książka i Ebook z ćwiczeniami Naturalne powiększanie penisa Rewelacyjna książka opisująca 100% skuteczne metody powiększania penisa za pomocą odpowiednich ćwiczeń i masaży
Do książki dołączona jest płyta CD z filmami instruktażowymi ! ZOBACZ WIĘCEJ

Powiekszanie-penisa.com - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek treści bez zgody autora