» Powiekszanie-Penisa.com » Dr Kaplan
Kontakt ]
PENIS POWIĘKSZANIE PENISA POTENCJA SEKSUALNATabletki na erekcję i potencję
Popraw swoje libido, zwiększ erekcje i potencję


POMPKA PRÓŻNIOWA DR KAPLAN

Pudełko

ZAMÓW POMPKĘ DR KAPLAN


Dr Kaplan

Doktor Kaplan

Dr Joel Kaplan jest absolwentem Uniwersytetu w Chicago i Instytutu Saybrook w San Francisco, gdzie obronił pracę doktorską z psychologii klinicznej i seksuologii. Amerykańskie Stowarzyszenie Seksuologów w Waszyngtonie przyznało mu status dyplomatyczny. Doktor Kaplan jest aktywnym badaczem i certyfikowanym seksuologiem.

Odkrycie, jakiego dokonał dr Kaplan we wczesnych latach 90 zaczęło się od psychologii. Jako terapeuta pracował z nosicielami wirusa HIV, którzy cierpieli na impotencję z powodu leczenia AZT. Dr Kaplan odkrył niezwykły efekt uboczny pompki próżniowej używanej przez pacjentów stosujących ją w celu leczenia impotencji, a mianowicie znaczne powiększenie penisa. Wkrótce po tym, jak coraz więcej pacjentów zaczęło zgłaszać swoje spostrzeżenia, dr Joel Kaplan opracował program zastosowania pompki próżniowej w celu maksymalizacji erekcji, ulepszenia twardości i powiększenia.

Dzisiaj Kaplan jest światowej sławy autorytetem # 1 i pionierem terapii ulepszającej erekcję.

Wielu mężczyzn cierpi z powodu słabych erekcji. Pompka doktora Joela Kaplana może pomóc w tych problemach a także powiększyć penisa.

Dr Joel Kaplan jest pionierem w rozwoju terapii opartej na użyciu pompek próżniowych. Terapia ta ma na celu poprawienie kondycji seksualnej, powiększenie penisa oraz walczenie z impotencją. W przeciwieństwie do urządzeń, które można kupić w sexshopach, system Dr Kaplan składa się z oryginalnej, opatentowanej pompki próżniowej oraz instrukcji chronionych prawami autorskimi w USA i w Europie. Dr Joel Kaplan zajmuje się tymi problemami od 1991 roku. Został on światowym sprzedawcą #1 medycznych pompek próżniowych.

Używając pompek Dr Joel Kaplan zauważysz powiększenie penisa na długości i w obwodzie. Po 4-6 tygodniach zauważysz już trwałe rezultaty w zwiększającym się obwodzie, a po 3-4 miesiącach trwały przyrost na długość.

Zasady działania

Używanie pompki Dr Kaplan dające większą twardość jak i wielkość penisa w stanie wzwodu jest jak kształtowanie własnego ciała. Dwie trzecie męskiego członka zbudowane jest z ciał jamistych (corpus cavernosum), to właśnie ta tkanka wzrasta dzięki użyciu pompki próżniowej.

System działania pompki próżniowej polecany jest w celu:

Po zastosowaniu pompki uzyskuje się 2,5 - 7 cm na długości penisa, zarówno w stanie wzwodu, jak i w stanie spoczynku, ponadto 25% na grubości penisa, a rezultaty będą widoczne od razu.

Optymalne wyniki osiąga się po zastosowaniu kuracji złożonej z trzech cylindrów: cylindra zakładanego na członka, cylindra na mosznę i cylindra powiększającego żołądź.

Pompki można używać 3-5 razy tygodniowo, w 20 minutowych sesjach.

Używając pompek Dr Jola Kaplan zauważalne jest powiększenie penisa na długości i w obwodzie. Po 4-6 tygodniach uzyskuje się trwałe rezultaty w obwodzie, a po 3-4 miesiącach trwały przyrost na długość.

Po 9-12 miesiącach penis osiągnie swój maksymalny rozmiar.

Podawany czas jest orientacyjny, wyniki mogą się różnić w indywidualnych przypadkach.

10 powodów dla, których system pompek próżniowych Dr Joel Kaplan jest tak chętnie kupowany

Efekty

Mężczyźni z impotencją powinni nosić specjalne pierścienie zaciskające, aby osiągnąć optymalne rezultaty w powiększeniu penisa i ulepszeniu twardości erekcji.

Zdrowi mężczyźni, mający normalną erekcję, powinni nosić skórzany pasek do jednej godziny po używaniu pompki, aby zachować maksymalny rozmiar penisa

TRWAŁE POWIĘKSZENIE PENISA

Każdy mężczyzna zadaje sobie pytanie: CZY PENIS POWIĘKSZY SIĘ NA STAŁE?

Dr Joel Kaplan, przy współpracy z FDA, jest zaangażowany w rozwój badań mających na celu ostateczne potwierdzenie faktu, że można trwale powiększyć męski członek, zarówno na długości, jak i w obwodzie, w stanie spoczynku i w stanie wzwodu.

UWAGA: W związku z tym, że niektórzy mężczyźni nie życzą sobie trwałego powiększenia penisa, jesteśmy zatem zobowiązani poinformować, że:

FAQ (wasze pytania)

Produkt - Systemy pompek próżniowych Dr Joel Kaplan

Prezentujemy państwu oryginalny system pompek próżniowych, stosowany przy zaburzeniach erekcji i w celu powiększenia penisa.

Pompka jest doskonałym rozwiązaniem dla powiększania penisa.

Zestaw Dr Joel Kaplan

Pudałko z zestawem

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:

Ręczna pompka próżniowa:

Pompka próżniowa

Pompka ręczna jest pompką lekką, wytrzymałą, zaworek ciśnieniowy regulowany jest ręcznie. Pompka w zestawie Dr Joel Kaplan posiada ciśnieniomierz, który pozwala na kontrolowanie poziomu aplikowanego ciśnienia. Ręczny spust pompki pozwala na jej wygodne używanie w podróży, jak i w innych okolicznościach, kiedy pompka elektryczna okazałaby się niepraktyczna.

Ręcznie wykonany cylinder wydłużający i wąż łączący

Cylinder

Cylinder ma średnicę 5,1cm (2") i długość 23 cm (9"). Każdy cylinder wykonywany jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów - mocnego, kryształowo przezroczystego akrylu. Cylindry są węższe u góry i szersze u dołu, tak, aby lepiej dopasować się do anatomii męskiego ciała, zapewniając komfort.

Nie potrzeba żadnych uszczelek, gdyż każdy cylinder posiada nowoczesny zaworek ułatwiający szybkie i łatwe odłączenie go od pompki, zachowując jednocześnie wytworzone w nim ciśnienie. Niezależnie od tego czy wybierzesz pompkę elektryczną, czy też model ręczny, możesz być pewny doskonałego dopasowania i jakości najlepszych pompek oferowanych obecnie na rynku.

Pasek i żel

Paski i żel

Zestaw Dr Joel Kaplan zawiera pasek, który używany po każdej sesji, pozwala zachować członka w stanie pół-erekcji poprzez zatrzymywanie w nim odpowiedniej ilości krwi. To przyczynia się także do powiększania członka.

Poleca się smarowanie penisa i moszny podczas każdej sesji. Dzięki temu skóra staję się bardziej elastyczna, podatna na rozciąganie. Formuła maści oparta jest na wodzie.

DODATKOWO MOŻNA ZAKUPIĆ:

Cylinder na penisa oraz mosznę:

Cylindry

Program powiększania penisa wymaga użycia dwóch akrylowych cylindrów przedłużających. Jeden cylinder zakłada się na penisa, drugi na penisa oraz mosznę.

W odróżnieniu od konwencjonalnych cylindrów te posiadają 8 wymiarów średnicy co pozwala na idealne dopasowywane do rozmiarów penisa, aby zoptymalizować efekty i zapewnić komfort.

Każdy cylinder wykonywany jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów - mocnego, kryształowo przezroczystego akrylu. Cylindry są węższe u góry i szersze u dołu, tak, aby lepiej dopasować się do anatomii męskiego ciała, zapewniając komfort.

Nie potrzeba żadnych uszczelek, gdyż każdy cylinder posiada nowoczesny zaworek ułatwiający szybkie i łatwe odłączenie go od pompki, zachowując jednocześnie wytworzone w nim ciśnienie.

Rozmiary:

Cylinder na żołądź

Cylinder na żołądź

Dr Kaplan oferuje także cylinder zakładany na sam żołądź, element ten zrobiony jest z tego samego materiału co cylinder na penisa i odpowiednio dopasowane do kształtu męskiego ciała. Element powiększający żołądź jest zaprojektowany w celu zwiększenia ciśnienia na żołędziu, powodując tym samym powiększenie. Element ten pasuje także do pompki elektrycznej, może być dodatkowo używany do masturbacji.

Pompka elektryczna

Pompka elektryczna

Pompka elektryczna jest znacznie łatwiejsza w użyciu, ciśnienie rozkłada się równomiernie na całej długości penisa, a rezultaty są szybciej widoczne.

Pompka elektryczna zaprojektowana i wykonana jest według nowoczesnych technologii. W połączeniu z tradycyjnymi cylindrami Dr Kaplana jest ona najlepszym, najbardziej skutecznym i nowoczesnym systemem powiększania penisa, jaki znajduje się na rynku.

Dodatkowo system Dr Kaplana jest przyjemny w użyciu, idealny dla samo-stymulacji.

Pompka jest cicha, lekka i niezawodna.

ZAMÓW POMPKĘ DR KAPLAN

Powiekszanie-penisa.com - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek treści bez zgody autora