» Powiekszanie-Penisa.com » Kontrolowanie wytrysku
Kontakt ]
PENIS POWIĘKSZANIE PENISA POTENCJA SEKSUALNATabletki na erekcję i potencję
Popraw swoje libido, zwiększ erekcje i potencję
Climax Control

KONTROLOWANIE WYTRYSKU

Po pierwsze należy zauważyć, że jeden mężczyzna na trzech ma wytrysk wcześniej niż chce, i że znakomitej większości zdarza się to od czasu do czasu. Jeśli więc przydarzy się to Tobie, pamiętaj, że nie jesteś osamotniony.

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek i ćwiczeń, które pomogą Ci kontrolować ten problem:

Masturbacja przed seksem

Na początek możesz wypić kieliszek wina przed seksem. Alkohol może rozluźnić Cię na tyle, aby pomóc Ci opóźnić wytrysk. Istnieje też stara i sprawdzona praktyka masturbowania się na kilka godzin przed stosunkiem. Jeśli wcześniej się "tym" zajmiesz, będziesz potrzebował więcej czasu na wytrysk, kiedy już będziesz z partnerką.

"Od Jeden do Dziesięć"

Możesz nauczyć się znosić długie okresy seksualnej przyjemności bez wytrysku, kiedy nauczysz się rozpoznawać odczucia, które poprzedzają Twój orgazm. Istnieje ćwiczenie zwane "Od Jeden do Dziesięć". Wyobraź sobie, że skala przyjemności rozciąga się od 1 do 10: 1 dopiero zaczynasz być podniecony; 10 masz orgazm i wytrysk. Wówczas 9, punkt tuż przed orgazmem, jest Twoim punktem bez powrotu.

Spróbuj masturbacji. Kiedy osiągniesz magiczny punkt 8, przerwij i pozwól, aby chęć wytrysku odeszła. Następnie podejmij masturbację. Powtórz to kilka razy. Masturbacja, przerwa, masturbacja. Po 15 minutach możesz pozwolić sobie na wytrysk (jeśli chcesz). Powtarzaj tę technikę do czasu, gdy nauczysz się czerpać radość z podniecenia bez wytrysku przez 15 minut.

Trening Mięśni Kegla

Inną metodą zmniejszenia prawdopodobieństwa przedwczesnej ejakulacji jest wytrenowanie Mięśni Kegla (PC). Silne mięśnie PC działają jak dobre hamulce w samochodzie- kurcząc je, możesz kontrolować podniecenie tak samo, jak używasz hamulców do kontroli prędkości.

Ogólnie mówiąc, podczas stosunku używa się tego mięśnia do przedłużania orgazmów symulując "zatrzymywanie strumienia moczu". Poznaj moc tych mięśni i naucz się ich używać. Zdziałają cuda w sypialni!

Metoda Blokowania wytrysku

Wreszcie, najstarszą, najprostszą i najlepszą metodą kontrolowania wytrysku jest Metoda Blokowania. Podczas uprawiania seksu, jeśli czujesz, że robisz się za bardzo podniecony... zwyczajnie wyjmij penis z pochwy tak, żeby tylko główka pozostała wewnątrz.

Nie ruszaj się przez 15 - 30 sekund. Poczekaj, aż podniecenie opadnie, a następnie wróć do wykonywanej czynności.

Climax Control
Powiekszanie-penisa.com - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek treści bez zgody autora