» Powiekszanie-Penisa.com » Krzywy penis
Kontakt ]
PENIS POWIĘKSZANIE PENISA POTENCJA SEKSUALNA



Tabletki na erekcję i potencję
Popraw swoje libido, zwiększ erekcje i potencję


KRZYWY PENIS - Prostowanie penisa

Zakrzywienie w erekcji spowodowane jest słabymi ciałami jamistymi, i osłabionymi ściankami komórek, co pozwala trzonowi na zginanie się w jedną stronę. Można temu zaradzić stosując Jelqing. Ćwiczenie to wzmacnia ciała jamiste po obu stronach penisa, a po kilku miesiącach wykonywania go codziennie, penis zaczyna się prostować.

Korygowanie krzywego penisa - Jelqing dla uzyskania prostego penisa

Chociaż to ćwiczenie wygląda w zasadzie tak samo, jak opisane wcześniej w dziale Ćwiczenia, jest w nim pewna zmiana.

Rozpocznij jelqing tak, jak zwykle, obejmując bazę penisa w stanie częściowej erekcji, dość mocno uciskając i przesuwając dłonią w kierunku główki, po czym powtórz to drugą ręką. Co 5 lub 10 ruchów "dój" penis zginając go w stronę przeciwną do zakrzywienia. To nie tylko wyprostuje trzon, ale też wzmocni zakrzywioną ściankę, powoli doprowadzając do wygięcia jej w drugą stronę.

Podczas "dojenia", z każdym ruchem koncentruj się na budowie penisa. Skup się na wizualizacji tego, jak rośnie i prostuje się. Bierz głębokie oddechy wdychając nosem i wydychając ustami. Z każdym wdechem wyobrażaj sobie kulę energii rosnącą w brzuchu i klatce piersiowej. Kiedy już nie możesz dłużej wciągać powietrza, zrób wydech i wyobraź sobie, jak ta kula płynie do Twojego penisa i wypływa z niego. Cały czas wykonuj "dojenie". Przekonasz się, że w taki sposób efekty będą widoczne znacznie szybciej.


Wyprostuj swojego penisa »

Powiekszanie-penisa.com - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek treści bez zgody autora