» Powiekszanie-Penisa.com » Operacja chirurgiczna
Kontakt ]
PENIS POWIĘKSZANIE PENISA POTENCJA SEKSUALNATabletki na erekcję i potencję
Popraw swoje libido, zwiększ erekcje i potencję


OPERACJA CHIRURGICZNA

Około jedna trzecia do połowy prącia (7 - 10 cm) znajduje się wewnątrz ciała i jest od wewnątrz połączona ze spodnią powierzchnią kości łonowej znajdującej się w kroczu.

W zabiegu chirurgicznego wydłużania penisa zwiększa się długość prącia dzięki jego wewnętrznemu odcinkowi, który jest "wysuwany" - "uzewnętrzniany".

Przebieg operacji

Wydłużenie prącia polega na uwolnieniu (poluzowaniu) więzadła procowatego i więzadła wieszadłowego, które przymocowuje 2 ciała jamiste to kości łonowej. Więzadło wieszadłowe kształtuje łuk prącia pod kością łonową. Nacięcie tych więzadeł umożliwia dotarcie do części prącia ukrytego za wałem skórnym, a uwolnienie ich pozwala członkowi na wysunięcie się prostszą ścieżką dalej na zewnątrz, przez co uzyskuje się przyrost długości penisa proporcjonalny do jego wewnętrznej części.

Chirurgiczne wydłużenie prącia jest prostą, bezpieczną operacją wykonywaną w płytkiej narkozie ogólnej. Dla ukrycia śladu po zabiegu lekarz wykonuje półokrągłe cięcie brzuszne dolne o długości 2,5 cm w obrębie owłosienia łonowego.

Jest to niewielki zabieg, który nie powoduje powstania blizny na prąciu ani przeniesienia nań owłosienia łonowego. Trwa od 1 - 2 godzin.

Efekty

Po zabiegu nie jest rzadkością, że mężczyźni natychmiast zyskują 2 - 3 cm długości prącia w stanie zwiotczenia. Jednakże natychmiastowe zwiększenie długości w stanie wzwodu jest mniej spektakularne i zazwyczaj wynosi 0,7 - 1 cm

Przebieg pooperacyjny

Szwy usuwane są po 7-9 dniach. Zazwyczaj pacjent na drugi dzień po zabiegu wychodzi z kliniki i powraca do zdjęcia szwów.

Aby ustabilizować efekt wydłużenia i uzyskać dalsze przybywanie długości prącia we wzwodzie, konieczne jest rozciąganie prącia poprzez zastosowanie obciążenia. W celu tym można użyć specjalnie zaprojektowanego urządzenia do obciążania prącia, które pozwoli osiągnąć maksymalne wydłużenie i przeciwdziała możliwemu tworzeniu się blizny.

W okresie pierwszego miesiąca po zabiegu należy również zupełnie zrezygnować ze współżycia.

Urządzenie rozciągające prącie

Początkowo zakłada się obciążniki na 5 do 10 minut, a następnie zdejmuje na 15 do 20 minut. Można tą czynność powtarzać w 4 lub 5 seriach, rano przed pójściem do pracy oraz wieczorem.

Odważniki te są absolutnie bezpieczne i NIE bolesne, jeżeli korzysta się z nich prawidłowo, dlatego należy stosować się do zaleceń i wskazań lekarza lub/oraz szczegółowo przeczytać instrukcję urządzenia rozciągającego dostarczoną przez producenta.

Po pewnym okresie czasu, pacjent stopniowo zwiększa ilość odważników i długość czasu, w zależności od poziomu komfortu. Nigdy nie należy stosować obciążników, jeżeli powodują dyskomfort, lub zmianę czucia (odczuwania) prącia, barwy lub temperatury.

Aby osiągnąć optymalny wynik, należy stosować obciążniki przez około 6 miesięcy.

Efekt zabiegu jest stały.

Koszt zabiegu w Klinice Chirurgii Plastycznej w Kaliningradzie wynosi 850 euro

[Źródło: penis.com.pl]

Powiekszanie-penisa.com - Wszystkie prawa zastrzeżone. Zakaz kopiowania jakiejkolwiek treści bez zgody autora